Būnant Balyje Covid-19 pandemijos metu, pastebėjome, kaip sunkiai sekasi vietos žmonėms, todėl viena po kitos pradėjo dygti organizacijos, padedančios Balio žmonėms išgyventi.

Justelis nusprendė realizuoti savo kūrybinę gyslelę ir prisijungė prie foodbank.co iniciatyvos kaip video operatorius. O kaip gi jam gavosi spręskite jūs:

Pristatomasis foodbank.co video

Foodbank lankėsi unikalioje lauko mokykloje, kur vaikai iš aplinkinių kaimelių gali nemokamai eiti į mokyklą ir mokytis anglų kalbos. Kampoeng English school lanko apie 100 mokinių. Buvo atrinktos vargingiausiai gyvenančios bendruomenės šeimos, o foodbank.co pristatė maisto, kurio užteko šeimai kelioms savaitėms.

Foodbank.co apsijungė su Adopt A Family Bali ir bendromis jėgomis pamaitino krūva žmonių. Tai buvo masive 🙂

Galų gale apsilankėme lūšnynuose įsikūrusiuose visa šalia Denpasar oro uosto. Ten buvo pristatyta 1750 kilogramų ryžių bei pinigų šeimoms kurios augina mažus vaikus.

Džiaugiamės galėje prisidėti prie iniciatyvos bei padėti Balio žmonėms, be to Justelis jaučiasi stipriai patobulėjęs filmavimo bei montavimo srityse. O tai labai džiugina 😉

jei norite padėti eikite į foodbank.co ir paaukokite pinigų, o Justelis nuvažiuos ir nufilmuos, kaip Balio žmonės šypsosi juos gavę 🙂

Jūsų J&J