fbpx
25 C
Cancún
Šeštadienis, 2 kovo, 2024

Justinas

atostogautojas

Kaitavimo instruktorius, mėgaujasi aitvarų sportu jau nuo 2013 metų. Visada patars, padės, padrąsins ar pasikalbės.

Justina

atostogautoja

Koučerė, keliautoja, kaituojanti nuo 2015 metų ir skatinanti kitas merginas prisijungti prie kaituotojų būrio. Jei nedrąsu, pasikonsultuok su Justina - ji mielai su tavimi pasikalbės.

KAITAVIMO KELIONĖS - MŪSŲ AISTRA

Esame dvi aktyvios sielos, sutikusios vieną kitą per kaitavimą ir nuo to laiko tapome Partners in crime, vaikantis vėją ir nuotykius. Kurį laiką dirbome samdomus darbus nuo 8 iki 17h, o po darbo lėkdavome aktyviai leisti laisvalaikį arba keliauti. Mūsų kelionės kaskart laiko prasme vis ilgėdavo, tad aplinkiniai nustebę klausdavo, kiek jūs galit atostogauti, vis atostogaujat ir atostogaujat? Tad iš čia ir gimė puslapio pavadinimas atostogautojai.lt.

Mes ilgus metus dirbome tose pačiose įmonėse (8 ir 13m.), o šiuo metu darome pertrauką nuo samdomo darbo ir iki kol 2020-taisiais ateis šiluma į Lietuvą, planuojame keliauti po Pietryčių Aziją.

Tad mūsų nauja profesija – profesionalūs atostogautojai 🙂 Savo puslapyje atostogautojai.lt planuojame dalintis kelionių įspūdžiais, patarimais, smagiais dalykais, kuriuos atrandame, taip tikėdamiesi įkvėpti ir tave.

Įkvėpti keliauti, keisti veiklą, kai netiki, jog gali tą padaryti, ar tiesiog įkvėpti pradėti savo dieną bent šiektiek kitaip, nei įprasta. Nes mums gyvenimas yra apie patyrimus, atradimus ir naujus skonius!

Taip pat čia galėsi rasti daug turinio apie kaitavimą, kadangi tai yra didelė mūsų gyvenimo dalis. Justinas ne tik mėgaujasi kaitavimu pats, tačiau to moko ir kitus. Abu mes laikomės idėjos, jog kaitavimas – tai religija ir yra skirta visiems, nesvarbu kuo tu užsiimi ar koks tavo fizinis pasirengimas. Kaitavimas papildo mūsų kūnus laimės hormonais, suteikia laisvės pojūtį ir kuria naujas draugystes, bei vienija šiuo sportu užsiimančius bendraminčius.

Bendraukime